Opis
Ceramiczna osłonka doniczkowa o fakturze przypominającej wyglądem strukturę szyszki. Piękna, głęboka, butelkowa zieleń nadaje doniczce szlachetnego i intrygującego wyglądu. Podkreślającego czerwień lub biel przebarwionych liści gwiazdy betlejemskiej. Wzornictwo doniczki nie jest przypisane tylko do świąt Bożego Narodzenia, osłonka może harmonijnie wkomponować się w wiele aranżacji naszych domowych przestrzeni, niezależnie od pory roku, wnosząc powiew świeżości i naturalności.
Więcej informacji znajduje się w zakładce dane techniczne.
Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 10%).
Dane techniczne
| Mrozoodporność | nie dotyczy |
| Materiał | ceramika szkliwiona |
| Odpływ wody | Nie dotyczy |
| Wykończenie | błyszczące |
| Kolor | ciemna zieleń |
| Waga | 1,5 kg |
| Średnica otworu | 12 cm |
| Średnica podstawy | 10 cm |
Warianty produktu
Warianty produktu
| Zdjęcie | Nr prod. | Rozmiar | Kolor | Półka | Dostępność | Cena brutto |